statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis na inauguracje rundy wiosennej

• autor: Admin190, 2012-03-17 16:15

Zawodnicy Zjednoczonych Trzemeszno zremisowali w ramach XXIX kolejce IV ligi z Notecią Czarnków 1:1. Bramkę dla podopiecznych Łukasza Kańczukowskiego strzelił Adam Konieczny.

więcej

Spotkanie to rozgrywane było awansem w ramach 29 kolejki czwartoligowych zmagań. Końcowy wynik ustalony został do przerwy. W 39 minucie Zjednoczeni prowadzili 1;0. Po zagraniu Arkadiusza Konieczki futbolówkę przejął Hubert Nowak, który dokładnie wrzucił ją na głowę Adama Koniecznego a ten z około dziesięciu metrów strzelił nie do obrony. Niestety tuż przed gwizdkiem oznajmiającym koniec pierwszej połowy dali o sobie znać „starzy wyjadacze” w szeregach gości. Mowa o Robercie Solarku i szczególnie Wiesławie Rzeszowskim. Akcja tego duetu napastników zaowocowała golem do szatni zdobytym przez Rzeszowskiego. Dodajmy, że strzelec bramki dla Noteci znacznie częściej niepokoił defensorów Zjednoczonych, ale poza tym jednym błędem nie popełniła ona większych błędów w tym pojedynku.

Druga odsłona to przede wszystkim groźne stałe fragmenty gry wykonywane przez gości. Jeśli chodzi o nasz zespół to również miał ona szansę na zwycięstwo. W jednym przypadku o trafienie pokusić się mógł Michał Wiśniewski a w ostatniej akcji „piłkę meczową” miał strzelec jedynej bramki dla trzemesznian Adam Konieczny. Niestety jego uderzenie poszybowało minimalnie obok słupka! Patrząc na przebieg zawodów rezultat remisowy można uznać za sprawiedliwy.Godny odnotowania jest także powrót do składu Zjednoczonych Krzysztofa Chojnackiego, który niemal cały okres przygotowawczy zmagał się z urazem pachwiny. W spotkaniu z Notecią zabrakło natomiast pauzujących za kartki Krzysztofa Majchrzaka i Kamila Wysockiego.

Skład Zjednoczonych: Szymon Płoszyński – Michał Kachniarz, Marcin Nowak, Tobiasz Bartkowski, Łukasz Popielski, Konrad Nadolny, Andrzej Stefański, Arkadiusz Konieczka (63’ Krzysztof Chojnacki), Michał Wiśniewski (83’ Mikołaj Humański), Adam Konieczny, Hubert Nowak.